W Elblągu zapłonął Ogień Nadziei
Dziś sztafeta z Ogniem Nadziei biegła ulicami naszego miasta (fot. AD)
"Bieg z Pochodnią" wystartował na początku miesiąca z Salonik. Niesiony przez zawodników i funkcjonariuszy przemierzył Grecję, Turcję, Słowenię, Francję, Wielką Brytanię, Belgię, Luksemburg i Portugalię, by w końcu dotrzeć do Polski. Dziś (16 września) sztafeta z Ogniem Nadziei zawitała do Elbląga. Zobacz więcej zdjęć.