UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ludzie siedzą przy ogrodach na przystanku dopóki in nie powiedziałam tak by siedzieli i czekali. Autobusie tez nie ma, 14ka dopiero za godzinę, czym dojechać do centrum? 11ka za 40 minut tez

Kqrkekek

Anuluj