UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ludzie siedzą przy ogrodach na przystanku dopóki in nie powiedziałam tak by siedzieli i czekali. Autobusie tez nie ma, 14ka dopiero za godzinę, czym dojechać do centrum? 11ka za 40 minut tez
Kqrkekek
A ludzie siedzą przy ogrodach na przystanku dopóki in nie powiedziałam tak by siedzieli i czekali. Autobusie tez nie ma, 14ka dopiero za godzinę, czym dojechać do centrum? 11ka za 40 minut tez
Kqrkekek