Taneczne mistrzostwa Polski. Dzień pierwszy

8
12.02.2011
Taneczne mistrzostwa Polski. Dzień pierwszy
Za nami pierwszy dzień tanecznych mistrzostw Polski (fot. Witold Sadowski)
Zakończył się pierwszy dzień Mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim. O tytuły mistrzowskie walczyli tancerze w kategorii Dorośli w tańcach standardowych i Juniorzy II w tańcach latynoamerykańskich. Zobacz fotoreportaż.
Wyniki:
   Finał Junior II LA:

   1 miejsce: Brzozowski Mateusz i Możdżonek Justyna FEELING Warszawa
   2 miejsce: Kleist Marcin i Zymek Adrianna AKTT Szczecin
   3 miejsce: Biernat Jarosław i Adamczyk Karolina FEELING Warszawa
   4 miejsce: Konstanciuk Maciej i Karbowniczek Daria TEMPO Wrocław
   5 miejsce: Wójcik Piotr i Pechner Magdalena CORTE TOP DANCE Warszawa
   6 miejsce: Jagodziński Mateusz i Koślicka Dominika DANCE IMPERIUM Pruszków
   
   Finał Dorośli ST:
   1 miejsce: Kosaty Marek i Glazik Paulina ESTELA Olsztyn
   2 miejsce: Sadecki Andrzej i Nawrot Karina GRACJA Zielona Góra
   3 miejsce: Rusu Siergiu i Makar Dorota SZOK Gliwice
   4 miejsce: Tomczak Łukasz i Jurczak Aleksandra KONTRA Warszawa
   5 miejsce: Myćka Dariusz i Skwira Anna ESTELA Olsztyn
   6 miejsce: Jeschke Jacek i Zudziewicz Hanna BLUE CLASSIC Warszawa
   
   Do półfinału Mistrzostw Polski dostała się jedna elbląska para: Mateusz Papużyński i Katarzyna Czyżyk, zajęli ósme miejsce.
   Do ćwierćfinału Mistrzostw Polski dostały się jeszcze dwie pary EKT „Jantar": Bartłomiej Szkutnik i Alicja Minkiewicz oraz Tichoniuk Marcin i Gajak Agnieszka.
   
   Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza jutro (13 lutego) do hali Centrum Sportowo - Biznesowego na drugi dzień Mistrzostw Polski, zmierzą się w nich tancerze w kat. Młodzież - ST, Juniorzy I - LA, Seniorzy I, II - ST.
   
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik prasowy CSE Światowid

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ósme miejsce to nie jest powód do dumy Nawet w tańcu nie mamy sukcesów.
(2011.02.13)

info

0  
  0
To nic, że w Elblągu bieda piszczy w każdym kącie. My tańcujmy. ..
Chochoł (2011.02.13)

info

0  
  0
A niech tancza. .. potrzeba nam igrzysk i chleba. Ten coraz drozszy. ..
(2011.02.13)

info

0  
  0
No to notowania Czyżyka spadły. Kiepsko to widzę.
(2011.02.13)

info

0  
  0
W tej "branży" wszyscy się znają jak łyse konie potrzeba było sukcesów do wyborów to były teraz potrzebuje ktoś inny
(2011.02.13)

info

0  
  0
A u mnie notowania Czyżyka wzrosły. .. Przynajmniej ściąga ludzi z zewnątrz. Przyjeżdżają goście, nocują, jedzą, zwiedzają i kupują. Przynajmniej na świecie wiedzą, że Elbląg istnieje. Poza tym bardzo fajna impreza dla miłośników tańca. Byłam, oglądałam, jestem bardzo zadowolona.
Zuzanna (2011.02.14)

info

0  
  0
kto choc troche zna się na tańcu to wie, że wyniki elbląskich par są na bardzo dobrym poziomie - gratulacje - obsrewator
(2011.02.14)

info

0  
  0
Bardzo lubię taniec ale za własną kase. Kultura jest bardzo potrzebna ale musi sie sama finansowac. Taniec to jest biznes jak każdy inny. Skoro można na tym niezle zarabiać to kasa na te imprezy powinna pochodzić tylko od prywatnych sponsorów.
(2011.02.14)

info

0  
  0