UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A u mnie notowania Czyżyka wzrosły. .. Przynajmniej ściąga ludzi z zewnątrz. Przyjeżdżają goście, nocują, jedzą, zwiedzają i kupują. Przynajmniej na świecie wiedzą, że Elbląg istnieje. Poza tym bardzo fajna impreza dla miłośników tańca. Byłam, oglądałam, jestem bardzo zadowolona.
Zuzanna