Pechowy piątek trzynastego na Węźle Wschód

19
13.02.2026
Pechowy piątek trzynastego na Węźle Wschód
(fot. KMP w Elblągu)
Piątek, trzynastego okazał się pechowy dla kierowców, którzy brali udział w stłuczce, do jakiej doszło rano na Węźle Wschód.

.- Na Węźle Wschód, zjazd z drogi S22, doszło do kolizji dwóch aut nissana i volvo. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego. Mogą być niewielkie utrudnienia w ruchu – informuje nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Synoptycy ostrzegają przed marznącymi opadami deszczu i możliwą gołoledzią. - Drogi i chodniki miejscami będą bardzo śliskie. W kolejnych godzinach temperatura powietrza i gruntu będzie nieco się obniżać, więc szansa na występowanie opadów marznących występować będzie na coraz większym obszarze - informuje Centralne Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lepszy piątek trzynastego, niż poniedziałek któregokolwiek.
(2026.02.13)

info

39  
  3
Pisowcy się spieszą do Budapesztu
(2026.02.13)
Leki weź
(2026.02.13)
ci od tej polityki jakiejkolwiek to chore łby, co im to da że napiszą na po czy pis? przecież ci z sejmu się smieja z klakierów bo im napedzaja staty przy urnach beb beee beee a oni się wyłócaja w mediach albo to same bojówki jątrza aby ludzi podburzać słabych :) smieszne to nei czytam
(2026.02.13)

info

13  
  3
13 bywa lojalna....
(2026.02.13)
Dla neo kierowców to i piąty, dziesiąty jest pechowy.
(2026.02.13)

info

9  
  2
A co w Komendzie Miejskiej Policji słychać? Bo tu widzę, że portel coś przegapił.
Black Sabbath (2026.02.13)
@Black Sabbath - Co się dzieje hmm ucierpiał Elbląg za Olsztyn... bo tego zapomnieli dodać w tym całym ambarasie
(2026.02.13)
Jemu żadne leki już nie pomogą. Poza tym ma błogosławieństwo portelowe.
(2026.02.13)
Przekaz partyjny z KO 13 G na całego
(2026.02.13)