UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ci od tej polityki jakiejkolwiek to chore łby, co im to da że napiszą na po czy pis? przecież ci z sejmu się smieja z klakierów bo im napedzaja staty przy urnach beb beee beee a oni się wyłócaja w mediach albo to same bojówki jątrza aby ludzi podburzać słabych :) smieszne to nei czytam