UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ci od tej polityki jakiejkolwiek to chore łby, co im to da że napiszą na po czy pis? przecież ci z sejmu się smieja z klakierów bo im napedzaja staty przy urnach beb beee beee a oni się wyłócaja w mediach albo to same bojówki jątrza aby ludzi podburzać słabych :) smieszne to nei czytam