Nocny pożar w Gronowie Elbląskim

11
22.08.2012
Nocny pożar w Gronowie Elbląskim
fot. WS
Dzisiejszej nocy (21/22 sierpnia) strażacy walczyli z pożarem budynku warsztatowo-mieszkalnego w Gronowie Elbląskim. Całkowitemu spaleniu uległo poddasze oraz dach budynku. Nikt w wyniku pożaru nie odniósł obrażeń. Zobacz więcej zdjęć.
- O godzinie 2 dostaliśmy zgłoszenie, że w Gronowie Elbląskim przy ul. Łączności pali się budynek mieszkalny - mówi dowodzący akcją ratowniczo-gaśniczą asp. sztab. Krzysztof Jakimowicz. I dodaje: - W działaniach brały udział cztery zastępy strażaków: dwa z JRG1 Elbląg oraz po jednym z OSP Gronowo Elbląskie i OSP Jegłownik. Jako pierwsi na miejscu byli strażacy z Gronowo. Kilka minut po nich przybyły pozostałe jednostki. Na miejscu zastaliśmy cały dach i poddasze budynku w ogniu. Od okolicznych mieszkańców pozyskaliśmy informację, że budynek ten od jakiegoś czasu jest niezamieszkały. Część dachu w wyniku działania ognia zawaliła się. Pożar całkowicie strawił całe poddasze i dach. Nie przedostał się na niższą kondygnację, do dawnych pomieszczeń warsztatowych - kończy Krzysztof Jakimowicz.
   [fotoc]
   Strażacy przeszukali dokładnie cały budynek w celu sprawdzenia czy na pewno nie znajdowały się w nim żadne osoby. Na szczęście nikogo w środku nie znaleźli - w wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Przyczyny i okoliczności jego wybuchu wyjaśni policyjne dochodzenie.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

w koncu ustalcie w jakim gronowie byl pozar!!!
(2012.08.22)

info

0  
  0
Przeciez to jasne ze w Gronowie Elbląskim jak braly tam udzial jednostki Osp Gronowo Elblaskie i Osp Jegłownik!!
gds (2012.08.22)

info

0  
  0
Jakie kilka minut, dobre półgodziny!
normal (2012.08.22)

info

0  
  0
Zdjęcie nr. 8,ten star to ma chyba z 50 lat, OSP to jakaś masakra.
(2012.08.22)

info

0  
  0
kup nowego stara deb. ilu
(2012.08.22)

info

0  
  0
zdje. nr 8 - twój stary to masakra a ten star nie jedno nowe volvo przeżyje i wjedzie w teren zapisz się do OSP i zobaczysz jak wiele on potrafi a w OSP każda para rąk na wagę złota
OeSPiak (2012.08.22)

info

0  
  1
Mój stary "Star", ze Starachowic wóz, na rękach smar, a w kierownicy luz. a czwarty gar nie pali dawno już. .. ; )
Starachowiec (2012.08.22)

info

0  
  0
Pewnie samo się nie zapaliło. .. Ktoś musiał pomóc. ..
(2012.08.22)

info

0  
  0
oni chcieli to sprzedać a ze nikt nie kupił to łup hahahaha-dziwne stało tyle czasu i nagle spłoneło !!!!
(2012.08.22)

info

0  
  0
gds, zapytaj ojca, czym cie zrobil. .. .
(2012.08.22)

info

0  
  0