UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój stary "Star", ze Starachowic wóz, na rękach smar, a w kierownicy luz. a czwarty gar nie pali dawno już. .. ; )

Starachowiec

Anuluj