UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mój stary "Star", ze Starachowic wóz, na rękach smar, a w kierownicy luz. a czwarty gar nie pali dawno już. .. ; )
Starachowiec
Mój stary "Star", ze Starachowic wóz, na rękach smar, a w kierownicy luz. a czwarty gar nie pali dawno już. .. ; )
Starachowiec