UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeciez to jasne ze w Gronowie Elbląskim jak braly tam udzial jednostki Osp Gronowo Elblaskie i Osp Jegłownik!!

gds

Anuluj