Limitowane bilety z okazji jubileuszu tramwajów elektrycznych w Elblągu

6
28.11.2025
Limitowane bilety z okazji jubileuszu tramwajów elektrycznych w Elblągu
Z okazji tegorocznego jubileuszu tramwajów elektrycznych w naszym mieście do obiegu trafi limitowana seria biletów jednorazowych z okolicznościową grafiką - informuje Zarząd Komunikacji Miejskiej.

Na rewersach biletów umieszczono fragment muralu z ul. Browarnej, przedstawiający tramwaj prowadzony przez Piekarczyka. Bilety dostępne będą w ograniczonej liczbie i obejmą wyłącznie bilety jednorazowe 60-minutowe (normalne i ulgowe) obowiązujące w strefie miejskiej.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 2 grudnia. Będzie je można nabyć w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2 oraz w siedzibie spółki ZKM przy ul. Browarnej 90.

ZKM Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Lepiej późno niż wcale... Na sam jubileusz zapomnieli?
Bezproblemowy (2025.11.28)

info

6  
  0
Te jubileuszowe bilety to droższe zapewne będą a jak nie to cały bloczek wykupie aby inni nie mieli.
(2025.11.28)
To musisz pierw mnie zapytać bo W kolejce bede pierwszy
Stalowy (2025.11.28)
Ja tam będę stał 2 grudnia już od 4 rano. Wykupię wszystko. Także sorry koledzy
kkkkk1 (2025.11.28)
@kkkkk1 - Koledzy macie rację. Te bloczki będą i tak droższe na aukcjach. Trzeba wykupić.
(2025.11.29)
Stójcie, stójcie! Plan jest taki: jeden klient - jeden bilet!
(2025.11.30)

info

0  
  0