Wybrany wątek opinii
Ja tam będę stał 2 grudnia już od 4 rano. Wykupię wszystko. Także sorry koledzy
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@kkkkk1 - Koledzy macie rację. Te bloczki będą i tak droższe na aukcjach. Trzeba wykupić.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0