Wybrany wątek opinii

Ja tam będę stał 2 grudnia już od 4 rano. Wykupię wszystko. Także sorry koledzy
kkkkk1 (2025.11.28)
@kkkkk1 - Koledzy macie rację. Te bloczki będą i tak droższe na aukcjach. Trzeba wykupić.
(2025.11.29)
Powrót do komentarzy