Kto wygrał „Żabę”?

18.04.2012
Kto wygrał „Żabę”?
fot. nadesłane
17 kwietnia w IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu odbył się IV Międzyszkolny Festiwal Sztuki Słowa „Żaba 2012”. Zobacz więcej zdjęć.
W konkursie wzięli uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga, Krynicy Morskiej i Pasłęka.
   Jury w składzie: Lidia Kęska - wykładowca PWSZ w Elblągu, Edyta Machul- instruktor teatralny CSE Światowid, Małgorzata Sowicka - konsultant języka polskiego przy WMODN w Elblągu, wytypowało następujących laureatów:
   
   W kategorii scenki kabaretowe:
   I miejsce –zespół „Nie pamiętam” z Gimnazjum Nr 4 w Elblągu,
   wyróżnienie - El Solą z IV LO w Elblągu.
   
   W kategorii recytacja:
   I miejsce – Sandra Świerczyńska z IV LO w Elblągu,
   II miejsce –Monika Lender z Zespołu Szkół w Pasłęku,
   III miejsce – Inga Mika z Gimnazjum nr 4 w Elblągu,
   wyróżnienie- Michalina Żebrowska z Gimnazjum Nr 2 w Elblągu.
   
   W kategorii piosenka:
   I miejsce – Maja Kadłubowska z Gimnazjum Nr 2 w Elblągu,
   II miejsce –Anita Sienicka oraz Sandra Świerczyńska z IV LO w Elblągu,
   III miejsce- Maciej Wańdoch z III LO w Elblągu.
   
   Nagrodę w kategorii osobowość sceniczna, wycieczkę do Zakopanego i na Słowację, jury przyznało Bartkowi Firlejowi i Danielowi Szupłakowi - konferansjerom festiwalu, doceniając profesjonalizm, sceniczną swobodę, skuteczne zarządzanie sceną i widownią oraz życzliwość wobec wykonawców.
   
   Organizatorki - Anna Bazylczyk, Iwona Hul, Renata Przybysz - składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom, gościom oraz sponsorom „Żaby 2012”.
   
IV LO

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter