Wybrany wątek opinii

Brawo dla policji
(2026.06.26)
Hulajnogi, rowery, powinni wszyscy przed wjazdem na jezdnię nawet z ścieżki rowerowej schodzić z dwukołowca i dreptać na drugą stronę ulicy. Ten przepis że to oni mają pierwszeństwo przed większym i opancerzonym samochodem skręcającym w prawo.
Zatroskany kierowca;) (2026.06.26)
@Zatroskany kierowca;) - Te, kierowca. Wiesz, że nie każdy DDR, przecinając drogę, prowadzi przez ścieżkę dla pieszych? Jest wiele przejazdów rowerowych, również w Elblągu, gdzie przejścia dla pieszych nie ma, a DDR przecina jezdnię. Chcesz, żeby rowerzyści zsiadali na takim przejeździe i przechodzili w miejscu niedozwolonym jako piesi, stwarzając zagrożenie dla siebie, innych i łamiąc przepisy? Owszem, powinni zwolnić, rozejrzeć się, ale niestety bardzo często to kierowcy na takich przejazdach stoją jak jakieś paniska i blokują przejazd. A ty chcesz, żeby zsiadać i prowadzić rower. Kuriozum jakieś. Polecam odnowić sobie kurs na prawo jazdy.
adddd (2026.06.26)
Powrót do komentarzy