Groźna kolizja na skrzyżowaniu
(fot. WS)
Dziś (3 lipca) około godziny 10.45 na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Marii Konopnickiej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jednego z kierujących karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala na badania. Ruch na skrzyżowaniu przez kilkadziesiąt minut był utrudniony. Zobacz więcej zdjęć.