Beatyfikacja Jana Pawła II

2
29.04.2011
Beatyfikacja Jana Pawła II
Wystawę filatelistyczną poświęconą Janowi Pawłowi II będzie można oglądać do 4 maja (fot. Witold Sadowski)
To tytuł wystawy filatelistycznej, którą od dziś (29 kwietnia) można oglądać w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Zobacz zdjęcia
Na wystawę składa się 7 plansz, na których zaprezentowane zostały: znaczek w bloku oraz koperta FDC emisji „Beatyfikacja papieża Jana Pawła II oraz wszystkie emisje filatelistyczne Poczty Polskiej dedykowane pontyfikatowi Jana Pawła II. Jest też zbiór Bogdana Wichrowskiego, filatelisty z Elbląga, który od wielu lat realizuje swoją życiową pasję, gromadząc wydawnictwa pocztowe poświęcone Papieżowi Polakowi.
   Wystawę będzie można oglądać do 4 maja. Jej uroczyste otwarcie odbędzie się 2 maja o godz. 17.30.
   Natomiast od 1 do 2 maja każdy zainteresowany będzie mógł nabyć pamiątkę papieską, która będzie dostępna w sprzedaży na specjalnie przygotowanym stoisku pocztowym w CSE Światowid. Będą to znaczki, karty, koperty. Ponadto Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Elblągu wykonał kartkę i datownik okolicznościowy stosowany w dniu 1 maja 2011.
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czarni każą cenzurować? Redakcja z pewnością odpust 5-letni dostanie. Karnister krwi którą pan Dziwisz przemycił z Rzymu powinna zatrzymać kontrola sanitarna. Jesteście stokroć gorsi od czerwonych z waszą wrodzoną obłudą i fałszem
(2011.04.30)

info

0  
  0
nie 5 letni, a wieczny
(2011.04.30)

info

0  
  0