UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy w AE odbyło się ostatnie szkolenie szybowcowe lub spadochronowe? Dlaczego elblascy skoczkowie jeżdżą skakac np do Pruszcza Gdańskiego a przyszli szybownicy szkolą się w Lisich Kątach k/Grudziadza? Prawie wszystkie samoloty należą do prywatnych właścicieli, więc dlaczego miasto ma wydawać nasze, podatników, pieniądze na pas dla paru prywatnych samolotów na lotnisku, na którym tak naprawdę niewiele się dzieje i to nie z powodu braku utwardzonego pasa.


Anuluj