UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy w AE odbyło się ostatnie szkolenie szybowcowe lub spadochronowe? Dlaczego elblascy skoczkowie jeżdżą skakac np do Pruszcza Gdańskiego a przyszli szybownicy szkolą się w Lisich Kątach k/Grudziadza? Prawie wszystkie samoloty należą do prywatnych właścicieli, więc dlaczego miasto ma wydawać nasze, podatników, pieniądze na pas dla paru prywatnych samolotów na lotnisku, na którym tak naprawdę niewiele się dzieje i to nie z powodu braku utwardzonego pasa.