Wybrany wątek opinii
Co to za wyrok moim zdaniem Bardzo I o wiele za Mały.Dla przypomnienia,recydywa, no I usiłowanie zabujstwa bo chyba nie chciał go pogłaskać tym nożem. Pare cm. w bok I chłopak miałby uszczerbek nie na zdrowiu lecz po życiu. MASAKRA ????
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@Zaskoczony wymiarem sprawiedliw - Zgadzam się z Tobą całkowicie, lecz wina jest po stronie oskarżyciela tzn. prokuratury, która poszła na łatwiznę bo łatwiej udowodnić uszczerbek na zdrowiu którego doznała ofiara niż intencje napastnika dźgającego nożem. Dla nas myślących obywateli jest oczywiste, że jeżeli dźgasz kogoś w korpus nożem to chcesz zabić tylko że więcej pracy trzeba włożyć w śledztwo i przygotowanie aktu oskarżenia a w razie przegranej przed sądem statystyki pan prokurator będzie miał gorsze :(
Do moderacji
Odpowiedz
0
0