UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zaskoczony wymiarem sprawiedliw - Zgadzam się z Tobą całkowicie, lecz wina jest po stronie oskarżyciela tzn. prokuratury, która poszła na łatwiznę bo łatwiej udowodnić uszczerbek na zdrowiu którego doznała ofiara niż intencje napastnika dźgającego nożem. Dla nas myślących obywateli jest oczywiste, że jeżeli dźgasz kogoś w korpus nożem to chcesz zabić tylko że więcej pracy trzeba włożyć w śledztwo i przygotowanie aktu oskarżenia a w razie przegranej przed sądem statystyki pan prokurator będzie miał gorsze :(