UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za wyrok moim zdaniem Bardzo I o wiele za Mały.Dla przypomnienia,recydywa, no I usiłowanie zabujstwa bo chyba nie chciał go pogłaskać tym nożem. Pare cm. w bok I chłopak miałby uszczerbek nie na zdrowiu lecz po życiu. MASAKRA ????
Zaskoczony wymiarem sprawiedliw