UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za wyrok moim zdaniem Bardzo I o wiele za Mały.Dla przypomnienia,recydywa, no I usiłowanie zabujstwa bo chyba nie chciał go pogłaskać tym nożem. Pare cm. w bok I chłopak miałby uszczerbek nie na zdrowiu lecz po życiu. MASAKRA ????

Zaskoczony wymiarem sprawiedliw