UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
życie tego człowieka też się już zakończyło i po co ten sąd. i tak prędzej czy póżniej skończy na gałęzi. w mojej rodzinie było tak samo parę lat temu.
życie tego człowieka też się już zakończyło i po co ten sąd. i tak prędzej czy póżniej skończy na gałęzi. w mojej rodzinie było tak samo parę lat temu.