UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

życie tego człowieka też się już zakończyło i po co ten sąd. i tak prędzej czy póżniej skończy na gałęzi. w mojej rodzinie było tak samo parę lat temu.


Anuluj