Wybrany wątek opinii

Całe szczęście :)Życzę ocalalym z wypadku dużo siły w tym ciężkim czasie .Pomodle się jutro w kościele za Waszą rodzinę...
Campiona (2017.10.15)
I to jest piękna postawa !!!Godna naśladowania .Nie oceniasz kierowcy tylko zamierzasz się za niego pomodlić .Brawo .Proszę przyjąć moje kondolencje ,to ogromna tragedia dla rodziców tej dziewczyny bo strata z jaką muszą się pogodzić jest trudna do zaakceptowania .Niech Bóg da Wam siłę w tej innej codzienności która przed Wami.
MArek33 (2017.10.15)
Powrót do komentarzy