UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I to jest piękna postawa !!!Godna naśladowania .Nie oceniasz kierowcy tylko zamierzasz się za niego pomodlić .Brawo .Proszę przyjąć moje kondolencje ,to ogromna tragedia dla rodziców tej dziewczyny bo strata z jaką muszą się pogodzić jest trudna do zaakceptowania .Niech Bóg da Wam siłę w tej innej codzienności która przed Wami.
MArek33