UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całe szczęście :)Życzę ocalalym z wypadku dużo siły w tym ciężkim czasie .Pomodle się jutro w kościele za Waszą rodzinę...

Campiona

Anuluj