UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to jest piękna postawa !!!Godna naśladowania .Nie oceniasz kierowcy tylko zamierzasz się za niego pomodlić .Brawo .Proszę przyjąć moje kondolencje ,to ogromna tragedia dla rodziców tej dziewczyny bo strata z jaką muszą się pogodzić jest trudna do zaakceptowania .Niech Bóg da Wam siłę w tej innej codzienności która przed Wami.

MArek33

Anuluj