Wybrany wątek opinii
Kogo obwiniać za tą tragedię? To chyba jasne, że kierowcę VW. Nie drogę i warunki pogodowe tylko właśnie kierowcę który wykonywał manewr wyprzedzania na zakazie. Kto tego nie rozumie jest jemu podobnym. Oby nie kierowcą tak samo postępującym bo może spowodować kolejną tragedię.
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
Kierowca podjął taką A nie inną decyzję ale nie można go obwiniać za to co się stało...Wypadek może zdarzyć się każdemu ,nawet jak jedzie się zgodnie z przepisami .
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Campiona - Campiona gorszych bredni nie czytałem. NIE jego wina, a czyja ?????
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Campiona - - "Kierowca podjął taką A nie inną decyzję ale nie można go obwiniać za to co się stało" - Co Ty za bzdury piszesz, przecież przez jego nieprzemyślany manewr straciła życie jego córka !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0