UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kogo obwiniać za tą tragedię? To chyba jasne, że kierowcę VW. Nie drogę i warunki pogodowe tylko właśnie kierowcę który wykonywał manewr wyprzedzania na zakazie. Kto tego nie rozumie jest jemu podobnym. Oby nie kierowcą tak samo postępującym bo może spowodować kolejną tragedię.

jamess