UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kogo obwiniać za tą tragedię? To chyba jasne, że kierowcę VW. Nie drogę i warunki pogodowe tylko właśnie kierowcę który wykonywał manewr wyprzedzania na zakazie. Kto tego nie rozumie jest jemu podobnym. Oby nie kierowcą tak samo postępującym bo może spowodować kolejną tragedię.
jamess