UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowca podjął taką A nie inną decyzję ale nie można go obwiniać za to co się stało...Wypadek może zdarzyć się każdemu ,nawet jak jedzie się zgodnie z przepisami .

Campiona

Anuluj