UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kogo obwiniać za tą tragedię? To chyba jasne, że kierowcę VW. Nie drogę i warunki pogodowe tylko właśnie kierowcę który wykonywał manewr wyprzedzania na zakazie. Kto tego nie rozumie jest jemu podobnym. Oby nie kierowcą tak samo postępującym bo może spowodować kolejną tragedię.

jamess

Anuluj