UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kogo obwiniać za tą tragedię? To chyba jasne, że kierowcę VW. Nie drogę i warunki pogodowe tylko właśnie kierowcę który wykonywał manewr wyprzedzania na zakazie. Kto tego nie rozumie jest jemu podobnym. Oby nie kierowcą tak samo postępującym bo może spowodować kolejną tragedię.
jamess