Wybrany wątek opinii

Kierowco ! Jak już przekraczasz prędkość w zabudowanym to nie więcej jak o 48 km/h. Mozna do tego się przyzwyczaić zerkając częściej na licznik. Mina milicjanta wściekłego że nie może odebrać prawka będzie dla was wspaniała nagrodą.
F1 (2017.08.10)
@F1 - Na szybkościomierz, nie licznik Panie F1.Swoją drogą zabrałbym Ci prawo jazdy za to, że siedzisz za kierownicą z takimi poglądami.
(2017.08.11)
Powrót do komentarzy