UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowco ! Jak już przekraczasz prędkość w zabudowanym to nie więcej jak o 48 km/h. Mozna do tego się przyzwyczaić zerkając częściej na licznik. Mina milicjanta wściekłego że nie może odebrać prawka będzie dla was wspaniała nagrodą.

F1

Anuluj