UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@F1 - Na szybkościomierz, nie licznik Panie F1.Swoją drogą zabrałbym Ci prawo jazdy za to, że siedzisz za kierownicą z takimi poglądami.
@F1 - Na szybkościomierz, nie licznik Panie F1.Swoją drogą zabrałbym Ci prawo jazdy za to, że siedzisz za kierownicą z takimi poglądami.