UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@F1 - Na szybkościomierz, nie licznik Panie F1.Swoją drogą zabrałbym Ci prawo jazdy za to, że siedzisz za kierownicą z takimi poglądami.


Anuluj