Wybrany wątek opinii

Elbląg słynie z ilości zawistników, i szczęśliwych z cudzego niefartu. Brawo pisokatole, to wam wpajają instruktorzy w sutannach. Szkoda że żaden nie wpadł na pomysł, by tego kierowcę na miejscu ubiczować.
(2017.04.14)
Jak czytam te słabe komentarze ciśnie się jedno pytanie. Czy ten kozaczek i jemu podobni zachowałby się tak samo np. w Austrii? Odpowiadam za tych mistrzów intelektu. Nie ponieważ tam wysokość mandatu przerosła by zarobki tego osobnika. Gdyby miał trochę kasy to dolałby benzyny i pojechał na autostradę. Po za tym tam by go nie widzieli sąsiedzi hahahahaą.
PiotrM (2017.04.14)
@PiotrMarek - Może ktoś go załadował zamiast naładować baterie. Tak mi przyszło do głowy. Po dobrym seksie czasami mózg się tnie.
PiotrM (2017.04.14)
Powrót do komentarzy