UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg słynie z ilości zawistników, i szczęśliwych z cudzego niefartu. Brawo pisokatole, to wam wpajają instruktorzy w sutannach. Szkoda że żaden nie wpadł na pomysł, by tego kierowcę na miejscu ubiczować.
Elbląg słynie z ilości zawistników, i szczęśliwych z cudzego niefartu. Brawo pisokatole, to wam wpajają instruktorzy w sutannach. Szkoda że żaden nie wpadł na pomysł, by tego kierowcę na miejscu ubiczować.