UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak czytam te słabe komentarze ciśnie się jedno pytanie. Czy ten kozaczek i jemu podobni zachowałby się tak samo np. w Austrii? Odpowiadam za tych mistrzów intelektu. Nie ponieważ tam wysokość mandatu przerosła by zarobki tego osobnika. Gdyby miał trochę kasy to dolałby benzyny i pojechał na autostradę. Po za tym tam by go nie widzieli sąsiedzi hahahahaą.
PiotrM