Wybrany wątek opinii
Zdjecie z lat 30/40,gdzie liczba mieszkancow przekroczyla 100 tys.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@realista1 - A czego oczekiwałeś po POwskiej stronie, przecież chyba nie prawdy :)
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@Truchol - Gdyby to była strona dojnej zmiany, to byłby nawet fotoreportaż z 1891 roku, a nawet filmowa migawka :)
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Dobra zmiana zrobiła więcej dobrego dla obywateli przez rok, niż Po przez osiem. A teraz już nic nie robią, tylko mysla jak obalić rzad. Ludzie teraz juz PO i Nowoczesnej nie interesują. Czy od poczatku przedstawili chociaz jeden projekt dla ludzi ? Płacza tylko pozostałosci po roznych sluzbach ktore znecaly sie nad obywatelami Polski
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
@Truchol - Fakt portel jest peowki. Ale jak chcecie sie cos dowiedziec o Elblagu, a przede wszystkim pobudzic wyobrazie, zobaczyc jak to bylo, to zapraszam na strone fotopolska. Wystarczy to wpisac w guglu, a pozniej Elblag. Podróz w przeszlosc za darmoche.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1