UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra zmiana zrobiła więcej dobrego dla obywateli przez rok, niż Po przez osiem. A teraz już nic nie robią, tylko mysla jak obalić rzad. Ludzie teraz juz PO i Nowoczesnej nie interesują. Czy od poczatku przedstawili chociaz jeden projekt dla ludzi ? Płacza tylko pozostałosci po roznych sluzbach ktore znecaly sie nad obywatelami Polski
..Polak..