UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra zmiana zrobiła więcej dobrego dla obywateli przez rok, niż Po przez osiem. A teraz już nic nie robią, tylko mysla jak obalić rzad. Ludzie teraz juz PO i Nowoczesnej nie interesują. Czy od poczatku przedstawili chociaz jeden projekt dla ludzi ? Płacza tylko pozostałosci po roznych sluzbach ktore znecaly sie nad obywatelami Polski

..Polak..

Anuluj