UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobra zmiana zrobiła więcej dobrego dla obywateli przez rok, niż Po przez osiem. A teraz już nic nie robią, tylko mysla jak obalić rzad. Ludzie teraz juz PO i Nowoczesnej nie interesują. Czy od poczatku przedstawili chociaz jeden projekt dla ludzi ? Płacza tylko pozostałosci po roznych sluzbach ktore znecaly sie nad obywatelami Polski
..Polak..