UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Truchol - Fakt portel jest peowki. Ale jak chcecie sie cos dowiedziec o Elblagu, a przede wszystkim pobudzic wyobrazie, zobaczyc jak to bylo, to zapraszam na strone fotopolska. Wystarczy to wpisac w guglu, a pozniej Elblag. Podróz w przeszlosc za darmoche.
realista1