UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Truchol - Fakt portel jest peowki. Ale jak chcecie sie cos dowiedziec o Elblagu, a przede wszystkim pobudzic wyobrazie, zobaczyc jak to bylo, to zapraszam na strone fotopolska. Wystarczy to wpisac w guglu, a pozniej Elblag. Podróz w przeszlosc za darmoche.

realista1