Wybrany wątek opinii
KOD jak zwykle bredzi, żeby wywołać zament. Jak Putin może być idolem PiS, skoro PiS prowadzi politykę rusofobii?! Jak chcecie zobaczyć kraj rządzony przez fana Putina, to wybierzcie się do Białorusi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Naczelnik marzy o takiej władzy jaka ma Putin a, że jego koledzy Orban i Trump trzymają z Putinem to i on razem z Maciarem robi wszystko by się Putinowi przypodobać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@trumen - Ach ta logika KODu. .. Kaczyński i Macierewicz robią wszystko, żeby przypodobać się Putinowi? Acha, to pewnie dlatego zamknęli MRG, żeby Putin był szczęśliwy. No i to by też wyjaśniało, czemu Polska trzyma stronę Ukrainy w konflikcie ukraińsko-rosyjskim - żeby przypodobać się Putinowi. Brawo! Mensa już nie może się doczekać Waszego członkostwa. A swoją drogą - nawet jeśliby tak było, to jest coś złego w utrzymywaniu dobrych stosunków z Rosją? Świat nie kończy się na USraelu i Zjednoczonych Emiratach Niemieckich, trzeba dbać o dobre stosunki ze WSZYSTKIMI krajami, nawet Koreą Północną i Mozambikiem!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Wdać, że ciemnu lud nadal nie rozumie,
Antonio i Jaro robią wszystko by Putin mógł nas zagarnąć w jeden dzień.
Nikogo Pis nie lubi cała UE dla nich to zgnilizna planują jakies miedzymorze z Węgrami i Słowacją.
Anglia poza UE a mieli być Pisu przyjacielem Niemcy wróg Francja wróg a Trampek i tak nas wydyma.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Rydzek - Niezła bajka, masz talent i niezłą wyobraźnię. A tak przy okazji - nie nazywaj innych ciemnym ludem, skoro dzieci w podstawówce piszą z mniejszą ilością błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Akurat osoba bez tak elementarnej wiedzy nie powinna się wypowiadać na żaden temat, a już na pewno nie o polityce :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jak to możliwe, że człowiek taki jak Pan wykształcony i kulturalny popiera Pis?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Nie jest możliwe. Nigdy nie popierałem PiS. Wręcz przeciwnie - jestem jego przeciwnikiem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
A od kiedy przed "a" stawia się przecinek panie wykształcony?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Od bardzo dawna, gdy "a" jest spójnikiem przeciwstawnym. Coś jeszcze chcesz wiedzieć? Pytaj, uzupełnię Twoje braki ze szkoły podstawowej :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0