UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wdać, że ciemnu lud nadal nie rozumie, Antonio i Jaro robią wszystko by Putin mógł nas zagarnąć w jeden dzień. Nikogo Pis nie lubi cała UE dla nich to zgnilizna planują jakies miedzymorze z Węgrami i Słowacją. Anglia poza UE a mieli być Pisu przyjacielem Niemcy wróg Francja wróg a Trampek i tak nas wydyma.
Rydzek