UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wdać, że ciemnu lud nadal nie rozumie, Antonio i Jaro robią wszystko by Putin mógł nas zagarnąć w jeden dzień. Nikogo Pis nie lubi cała UE dla nich to zgnilizna planują jakies miedzymorze z Węgrami i Słowacją. Anglia poza UE a mieli być Pisu przyjacielem Niemcy wróg Francja wróg a Trampek i tak nas wydyma.
Rydzek