UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rydzek - Niezła bajka, masz talent i niezłą wyobraźnię. A tak przy okazji - nie nazywaj innych ciemnym ludem, skoro dzieci w podstawówce piszą z mniejszą ilością błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Akurat osoba bez tak elementarnej wiedzy nie powinna się wypowiadać na żaden temat, a już na pewno nie o polityce :)