UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To zajście jest oczywiście naganne szczególnie jeśli nagminnie się powtarza i są awantury, ale 1) w każdy weekend należałoby zamknąć 1/4 Elbląga 2) uroczystości weselne 90% dorosłych po spożyciu alkoholu i dzieci są tam obecne 3) wyjście do lokalu wypicie 1-2 piw i już może być problem
nieoceniampochopnie