UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To zajście jest oczywiście naganne szczególnie jeśli nagminnie się powtarza i są awantury, ale 1) w każdy weekend należałoby zamknąć 1/4 Elbląga 2) uroczystości weselne 90% dorosłych po spożyciu alkoholu i dzieci są tam obecne 3) wyjście do lokalu wypicie 1-2 piw i już może być problem

nieoceniampochopnie

Anuluj