UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest ciężko na równym jak stół terenie? W Szwajcari czy Hiszpaniii przez góry się przewiercają wychodzi taniej za km autostrady niż w Polsce
Jest ciężko na równym jak stół terenie? W Szwajcari czy Hiszpaniii przez góry się przewiercają wychodzi taniej za km autostrady niż w Polsce