Wybrany wątek opinii
Cóż za problem ? Zamiast leczyć nieuleczalnie chorą spółkę należy szybciutko wystawić na przetarg obsługiwane przez nią sektory i po problemie. Spółka to nie człowiek, chora to niech umiera. Hero (Heronim Zabiełło)
Do moderacji
Odpowiedz
0
10
Jest tak jak przewidywał scenariusz zawarty w ustawie śmieciowej z 2011 roku: najpierw będzie dumping cenowy, potem bankructwa spółek komunalnych, przejęcie ich majątku za grosze, a na końcu podwyżki opłat za śmieci których beneficjentem będą zagraniczne firmy wywożące zyski tworzone z comiesięcznych opłat polskich rodzin za śmieci… Ale tego idioci jeszcze tego nie rozumieją, dlaczego w krajach zachodnich nie ma żadnych przetargów i obowiązkiem przedsiębiorstw municypalnych non-profit jest obsługa mieszkańców. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
To Ty żyjesz? Cieszę się, ze nadal sprawy miasta są dla Ciebie ważne ! Krystyna W.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0