UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest tak jak przewidywaÅ‚ scenariusz zawarty w ustawie Å›mieciowej z 2011 roku: najpierw bÄ™dzie dumping cenowy, potem bankructwa spółek komunalnych, przejÄ™cie ich majÄ…tku za grosze, a na koÅ„cu podwyżki opÅ‚at za Å›mieci których beneficjentem bÄ™dÄ… zagraniczne firmy wywożące zyski tworzone z comiesiÄ™cznych opÅ‚at polskich rodzin za Å›mieci… Ale tego idioci jeszcze tego nie rozumiejÄ…, dlaczego w krajach zachodnich nie ma żadnych przetargów i obowiÄ…zkiem przedsiÄ™biorstw municypalnych non-profit jest obsÅ‚uga mieszkaÅ„ców. ..
Whistleblower